Apie mus

UAB „Šilputa“ – tai įmonė, sėkmingai veikianti dar nuo 1999-ųjų. Mūsų specializacija – polistireninio putplasčio ir jo produktų gamyba, tarp kurių gausus ir dekoratyvinių fasado elementų pasirinkimas.

Per ne vienerius darbo metus ne tik sukaupėme patirties, tačiau ir ištobulinome gamybos technologiją, todėl šiandien galime pasigirti moderniausia polistireninio putplasčio gamykla Baltijos šalyse. Nuolat investuojame gerindami gaminių kokybę, siekdami aukščiausio rezultato – diegiame šiuolaikiškas technologijas, modernizuojame visus procesus ir tai suteikia galimybę lyderiauti. Savo klientams galime pasiūlyti ne itin išskirtinės kokybės polistireninio putplasčio produktus, bet ir greitą, profesionalų aptarnavimą bei transportavimo paslaugas.

silputa

UAB „Šilputa“ siūlomi fasado dekoro elementai – tai Jūsų namų vizitinė kortelė. Tai ilgaamžiai, atsakingai ruošiami produktai, kurie suteikia galimybę pasiekti geriausią rezultatą. Didžiausi šių apdailos elementų privalumai: struktūra ir montavimas. Polistireninio putplasčio produktai yra lengvi, juos nesudėtinga montuoti (tam naudojamos specialios medžiagos), tačiau dėl to nė kiek nenukenčia estetika. UAB „Šilputa“ fasado dekoro elementai – tai greitas ir paprastas būdas sukurti norimą eksterjerą.

Klientų Atsiliepimai
Esu patenkintas kokybiška Šilputos produkcija,
Giedrius
Su Šilputos produkcija susiduriu ne pirmus metus. Visus kartus buvau patenkintas produkcija.
Marius
Puikios kokybės prekės už prienamas kainas.
Tomas
Malonus aptarnavimas, greitas ir operatyvus prekių pristatymas.
Arūnas